Otevři oči ... ! //FACEBOOK// ! ...

18. října 2011 v 12:06 | kišule =D
FACEBOOK .. !
Svět se střašně mění, a nejen on, ale i lidi v mém okolí. Mít kamarády, je myslím ta nejdůležitější věc, pro možnost existence. Kamarád není jen slovo, nebo bytost. Je to osoba nám velmi blízká, která nám rozumí, naslouchá, a v nejhorším dokáže poradit a pomoct. Takových opravdových kamarádů je vážně hodně málo. Jestli-že máme někoho takového, komu se dá věřit, měli by jsme si ho vážit, a jeho laskavost mu opětovat, jinak bychom ho mohli rychle ztratit .
Jak už jsem řekla, lidi kolem mě se střašně mění. Určitě znáte přísloví "Narodil jsi se jako originál, tak neumírej jako kopie". Rodiče nás vychovávali odmalička, byli jsme jejich radostí, mnohdy i strastí, ale vždy tu byli jen pro nás. neexistovalo nic jiného, než jejich vlastní dítě, než my. Jen si vzpomeňte na dětství, prohlédněte si doma staré fotky, vzpomínejte jak to bylo krásné, bezproblémové období. Bohužel čas je proti nám, a tyhle léta jsou už dávno pryč. Začala škola, a to je možná první kámen úrazu.
Zpočátku jsme se seznamovali, hráli si, a připadalo nám,l že ty krásná dětská léta rozhodně nekončí. Vznikaly party, většinou to byli kluci, roztomilé holčičky, drsňáci co rádi zlobí a také skupinka těch "normálních". Každého bavilo něco jiného, a každý něco jiného chtěl dělat. Z kluků vyrostli buď "šamponci", nebo zůstali "normální", z holčiček se vyklubaly "dilinky", z drsňáků zas opilci, kuřáci a sprosťáci, zkrátka lidé bez jakéhokoliv cíle. To už je období, které právě prožíváme.
V tomto světě nelze býti /normální/, jelikož je každý jedinec podmiňován názory ostatních, a přizpůsobován vlivu okolí. Každý je jiný, ale každý se také umí přetvařovat, a měnit. Od základů.
Čím chci být? Tato otázka mi dala pořádně zabrat, než jsem se rozhodla, doufám že správně, a vybrala si velice dobrou školu. Bála jsem se přijímacího řízení, ale díky mamince a její podpoře a zaplaceným přípravným kurzům jsem je dokázala zvládnout, pak už zbývalo jen čekat na rozhodnutí o přijetí. Když jsem ten dopis četla, věděla jsem že budu muset zabrat, více se učit, což znamená méně času na kamarády, na přítele a na to, co mě tak baví, a čím jsem až doteď žila. Do září zbývá poslední měsíc, a během toho času se musím s tím vším rozloučit, a připravit se na pořádnou změnu. Bude to těžké, ale myslím že ty čtyři roky utečou jako voda, a pak se uvidí.
Každý z nás si uvědomuje čím je, na co má a nemá, a každý ví o svých chybách, i když je i přesto dělá. Chce to mít pevnou vůli, a snahu to něco změnit. Pak to jde velmi snadno, chce to však čas, a zvyk. Doufám že se každý bude rozhodovat správně, alespoň v důležitých věcech, a že když se stane že udělá něco co by neměl, tak mu dá život co proto, a naučí ho, že přes tohle a tohle zkrátka vlak nejede.
Mám skoro 400 přátel na facebooku, 250 z nich znám, 100 znám osobně, a s 20 se pravidelně vídám. Každý z nich mi však dal nějakou tu radu, a díky každému jsem si uvědomila nějakou svou chybu. Mám celý seznam pro a proti, a chci to změnit,
Doufám že ta změna vážně povede k něčemu lepšímu, a nebude to jen mé zdání. vím kde začít, a také vím, že jednou kliknu na tento odkaz, / https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account / , a zhasnu jím celou škáru lží, pomluv, fakeů, virů, falešných přátel, zbytečných stránek a přetvářky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama